«Суд на долоні» відкрив API для інших сервісів

«Суд на долоні» відкрив API для інших сервісів, які працюють з даними

Ольга Бугай
30.11.2018

Аналітичний інструмент правників для пошуку, дослідження та візуалізації судових рішень «Суд на долоні» відкрив API для інших сервісів, які працюють з даними.

Зараз відомо, що DoZorro (громадський контроль держзакупівель) уже інтегрував дані із «Суд на долоні».

«Чому це важливо? Аналітика потребує багато інформації, Модуль її надає для користувачів, але є ще багато цікавих сервісів, які можуть доповнити ваш аналіз.

В Публічному модулі аналітики зосереджено дуже багато даних щодо закупівель, планів. Але інколи при виконанні аналізу виникає потреба звернутися до інших сервісів, які надають відкриті дані. Щоб полегшити подібні переходи, в Модулі є кнопки швидкого переходу. Зокрема на сторінці Карточка учасника (пропозиції) ви можете перевірити будь-якого учасника за допомогою таких сервісів: Профіль DOZORRO, Opendatabot, YouControl, Сlarity-project та Суд на долоні. Нагадую, для правильної роботи цих сервісів вам необхідно відібрати одного учасника», - вказано в повідомленні DoZorro.

Відеоінструкція

Відомо, що дані з проекту Clarity Project (аналітичний сервіс на основі даних системи публічних закупівель ProZorro) також будуть інтегровані дані «Суд на долоні».