20 секунд на пошук судової практики

«Суд на долоні» відкрив тестовий доступ до ресурсу

Ольга Бугай
24.09.2018

«Суд на долоні» відкрив тестовий доступ до ресурсу, і тепер судову практику можна знайти з космічною швидкістю. Якби Ілон Маск з такою швидкістю запускав ракети, то на Марсі вже було би кілька поселень.

Перевіримо це на найпоширенішому прикладі. На щастя, оперативна статистика поряд з фільтрами дозволяє одразу визначити, яка справа фігурувала у судовому реєстрі у 2018 році найчастіше.

Бачимо, що по справі №910/3262/16 у 2018 році було прийнято 738 документів.

По справі №910/3262/16 у 2018 році було прийнято 738 документів

Обираємо із усіх рішень матеріальні (215)

Матеріальні рішення по справі №910/3262/16

І бачимо, що 165 позовів було задоволено (3).

Задоволено позовів по справі №910/3262/16

Із них 137 справ стосувались стягнення заробітної плати.

Задоволені позовов по справі №910/3262/16 стосуються зарплати

Фільтр за судом та суддями також дасть вичерпну інформацію. (5)

Фільтр за судом та суддями

Які суми фігурували у справах також можна з’ясувати, лише переглянувши фільтри, «не заходячи» у сам текст рішення. (6)

Суми грошей в судових рішеннях

Короткий перегляд рішення після натискання на кнопку «Результат» дає змогу побачити коротку резолютивну частину. (7)

Резолютивна частина судових рішень

Відсортувавши рішення за інстанцією суду, можна дослідити, які були лакуни в позовах на першій інстанції, що дозволили звертатись в апеляцію, і, відповідно, уникнути їх під час підготовки подібних справ.(8)

Інстанції судових рішень

Додатково можна перевірити, що відомо реєстрам про одного з відповідачів у цих справах, наприклад, ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “АЗОВЗАГАЛЬМАШ”, натиснувши на назву юридичної особи.

Організації в судових рішеннях

Таким чином, ви дізнаєтесь основну інформацію про компанію, загальну інформацію про судові рішення, статистику рішень, роки їх прийняття, типи результатів рішень, інстанції судів та суди, результати рішень, форми документів, категорії документів, статистику і види проваджень, статистику застосування законодавства України та використання рішень ЄСПЛ, статистику юридичних осіб, які були сторонами у справах або згадувались як треті особи.

Якщо ви коли-небудь займались due diligence, то, впевнені, зможете належно оцінити зручність представлення інформації.

Крім цього, вам буде доступна інформація про суддів, які розглядали рішення, адвокатів, які представляли інтереси сторін, та арбітражних керуючих.

Для того, щоб зробити і побачити все тут написане, вам знадобиться набагато менше часу, ніж ви читали цей текст. У середньому, налаштувавши фільтри таким чином, щоб зрозуміти суть рішення та можливу стратегію у певних справах, достатньо 20-30 секунд.

Сподіваємось, «Суд на долоні» стане для вас незамінним помічником, звільнить більше часу для творчої роботи та подарує натхнення!